środa, 28 września, 2022

Linetty w Tottenhamie już zimą!?

Karol Linetty już od dłuższego czasu jest obserwowany przez skautów z White Hart Lane.

Transfer mógł nastąpić już zimą, lecz zawodnik, jak i jego otoczenie, zdecydowało, że jest jeszcze za wcześnie na transfer za granicę.

Gdy wtedy odmawialiśmy, rozstanie nastąpiło w normalnej i miłej atmosferze. Nie było żadnych nieporozumień. Już wówczas dyrektor Tottenhamu powiedział, że obserwacje zawodnika nie zostaną przerwane i sprawa będzie mieć dalszy bieg. Dlatego nie dziwi mnie w ogóle, że temat powraca – mówi Tomasz Magdziarz, agent Polaka, w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl

– Na tę chwilę stanowisko zarówno Karola, jak i Kolejorza jest takie, że jeśli piłkarz ma zostać sprzedany, to najwcześniej latem przyszłego roku. Nie można jednak niczego przesądzać, bo nie wiemy co się wydarzy np. za dwa miesiące. Sytuacja jest dynamiczna – mówi Magdziarz zapytany o to, czy transfer mógłby odbyć się już zimą.

Jak informują SportoweFakty.pl, Linetty miał oferty także z Niemiec i Włoch, lecz młody Polak konsekwentnie stawia na Anglię. W sezonie 2014/15 Lechita rozegrał 11 spotkań, strzelając dwa gole.

Źródło: sportowefakty.plPodobne teksty

KomentarzeNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA