Mane uderzył Sane po meczu z City? Bayernowi piętrzą się problemy

12 kwi 2023, 18:14

Atmosfera w szatni Bayernu Monachium po wtorkowej porażce 0:3 z Manchesterem City w ćwierćfinale Ligi Mistrzów nie jest najlepsza. Niemiecki “Bild” przekazał, że pomiędzy Sadio Mane i Leroyem Sane wywiązała się bójka. Klub póki co nie skomentował tego zajścia.

Wtorkowy pierwszy mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City był dla ekipy prowadzonej przez Thomasa Tuchela fatalny. Bawarczycy nie wykorzystali żadnej ze stworzonych sytuacji, a do tego bardzo źle zagrali w defensywie, czego konsekwencją były tracone gole.

Fatalny mecz Bayernu Monachium

O ile w 27. minucie, kiedy to Rodri popisał się pięknym strzałem z dystansu obrona Bayernu nie miała zbyt wiele do powiedzenia, to przy dwóch kolejnych kompletnie się nie popisała. Zarówno przy bramce Bernardo Silvy z 70. minuty, jak i trafieniu Erlinga Haalanda z 76. minuty mogła spisać się znacznie lepiej.

Thomas Tuchel nie zdołał również odmienić obrazu gry przeprowadzonymi zmianami. W drugiej połowie na murawie pojawili się Sadio Mane, Thomas Mueller i Joao Cancelo, ale żaden z nich nie był w stanie przyczynić się do strzelenia choćby gola kontaktowego.

Bójka z udziałem Mane i Sane

Atmosfera w drużynie Bayernu po meczu mocno się zaogniła. Jak informuje “Bild”, doszło do awantury z udziałem Sadio Mane i Leroya Sane.Obaj pokłócili się już na murawie. Po ostatnim gwizdku Mane narzekał na to, jak Sane rozmawiał z nim na boisku. Nagle Senegalczyk zaatakował Sane i uderzył go w twarz – pisze dziennik.

Obaj piłkarze musieli zostać rozdzieleni przez swoich kolegów z drużyny. – Aby uspokoić sytuację, Sane został odesłany z szatni. Naoczni świadkowie donoszą, że uderzenie pozostawiło ślady na twarzy Sane – dodano. Bayern póki co nie odniósł się do incydentu i nie poinformował o możliwych konsekwencjach.

Przed rewanżowym starciem ekipa Bayernu Monachium znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Co prawda w przyszłym tygodniu mecz decydujący o awansie do półfinału rozegrają u siebie, ale porażka 0:3 mocno utrudniła kwestię gry w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów.