środa, 17 sierpnia, 2022

Mecz o 6 punktów w Bydgoszczy!

Dziś o godzinie 15:30 w Bydgoszczy odbędzie się tzw. spotkanie o sześć punktów!

Naprzeciw sobie stanie bydgoski Zawisza i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obie drużyny mają na swoim koncie po 3 punkty i aby spokojnie uwolnić się przed zagrożeniem strefy spadkowej muszą wygrać.

To, że spotkanie odbędzie się w stolicy województwa Kujawsko-Pomorskiego wcale  nie znaczy, że Zawisza będzie faworytem. Wszystko przed nadal narastający konflikt na linii Radosław Osuch-kibice.

– Przyszłość widzimy w czarnych barwach. Chodzi nam głównie o spadającą frekwencję i brak działań, żeby to zmienić i polubownie rozwiązać spór z kibicami. Było kilka zorganizowanych spotkań zwaśnionych stron, ale kończyły się na niczym – mówił kilka dni temu na specjalnej konferencji Stanisław Żołnowski z Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza.

Jeśli chodzi o dotychczasowe mecze obu drużyn to w pierwszej kolejce Podbeskidzie uległo 2:3 Pogoni Szczecin w dramatycznych okolicznościach, tracąc dwa ostatnie gole w przeciągu 4 ostatnich minut! Z kolei Zawisza wygrał 2:0 z Koroną Kielce po „wielbłądach” obrony „Złocisto-krwistych”. Druga kolejka to porażki zarówno Zawiszy jak i Podbeskidzia. Podopieczni Jorge Paixao ulegli 3:1 Jagiellonii, z kolei „Górale” okazali się słabsi od Lechii, przegrywając na wyjeździe 1:0. Ostatnia seria spotkań to porażka Zawiszy 2:1 ze Śląskiem Wrocław. Od dna za to odbili się zawodnicy Leszka Ojrzyńskiego gromiąc aż 3:0 naszego pucharowicza- Ruch Chorzów!

Zawisza Bydgoszcz – Podbeskidzie Bielsko-Biała / nd 10.08.2014 godz. 15:30

Przewidywane składy:

Zawisza: Witan – Argyriou, Micael, Strąk, Ziajka – Drygas, Fleurival, Wagner, Carlos – Vasconcelos, Porcellis.

Podbeskidzie: Pesković – Górkiewicz, Konieczny, Pietrasiak, Pazio – Chmiel, Sloboda, Iwański, Patejuk – Demjan, Korzym.

Sędzia: Krzysztof Jakubik.

Autor: Damian Wilary

Podobne teksty

Komentarze

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA