Meksyk – Polska (22.11): Zakłady, Kursy, Typy Bukmacherskie. Najciekawsze oferty!

Aktualizacja: 8 lut 2023, 19:50
22 lis 2022, 13:12

Już za parę godzin odbędzie się pojedynek, na który czekają wszyscy Polacy. Nasza reprezentacja o godzinie 17:00 rozpocznie swoje zmagania na Mistrzostwach Świata w Katarze. W pierwszym spotkaniu zmierzymy się z Meksykanami, więc przedstawiamy najlepsze oferty bukmacherów na to starcie. Kto przygotował najlepsze bonusy i ciekawe promocje? Sprawdź zakłady i typy bukmacherskie na pojedynek Meksyk – Polska.

Meksyk – Polska
17:00, 22.11.2022
Grupa C (1. kolejka)

1
x
2
2.80

3.15
2.80
2.90
3.05
2.70
2.85
3.10
2.80

Polska wygra z Meksykiem po kursie 100 – LV BET

Jedną z ciekawszych ofert na potyczkę Meksyk – Polska przygotował LV BET. W ofercie tego bukmachera znajdziemy zakład na zwycięstwo Reprezentacji Polski po kursie 100. Promocja dotyczy jednak tylko nowych użytkowników, także aby skorzystać z tej opcji należy założyć nowe konto.

Sprawdź jak skorzystać z tej oferty:

• Zarejestruj się i wpłać minimum 20 PLN.
Postaw na wygraną Polski w meczu z Meksykiem na Mistrzostwach Świata dokładnie 1 PLN brutto.
W przypadku wygranej Polski wygrywasz 88 PLN (0.88 PLN*100).
Po meczu środki własne powiększane są automatycznie wg wzoru stawka*kurs na kuponie (przykładowo: 0.88*2.7 = 2.38 PLN).
W środę do godz. 15:00 otrzymasz dodatkowe środki na konto bonusowe. Wysokość bonusu = kwota 88 PLN – wygrane rozliczone automatycznie (przykładowo: 88 PLN – 2.38 PLN = 85.62 PLN bonusu).

Meksyk - Polska LV BET
oferta LV BET na Meksyk – Polska

Propozycja od LV BET jest ciekawą opcją dla nowych użytkowników, którzy nie chcą od początku angażować większych środków pieniężnych. Za wpłacenie jedynie 20 zł nowi gracze dostają szansę na wygranie blisko 100 zł. Jednak jest jeden warunek – Polacy muszą okazać się lepsi od Meksykanów.

→ Zarejestruj się korzystając z tego linku, odbierz pakiet powitalny (3333 zł!) i skorzystaj z promocji LVBET.

Meksyk – Polska: dodatkowe 50 zł za zwycięstwo Polaków – Fortuna

Również u tego bukmachera znajdziemy promocję dotyczącą zwycięstwa podopiecznych Czesława Michniewicza z Meksykiem. W tym przypadku oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, więc nie ma potrzeby zakładania nowego konta. Kolejny raz najważniejszym warunkiem jest wygrana Polski z Meksykiem.

Co ciekawe nie ma znaczenia, na jaki rodzaj kuponu się zdecydujemy. Możemy postawić pojedynczy zakład, taśmę na kilka zdarzeń czy nawet zakład MAXIKOMBI, a w każdym wypadku na nasze konto wpadnie 50 złotych. Oczywiście w naszych zakładach musi pojawić się typ na wygraną Polaków (typ zakładu 2).

Meksyk - Polska Fortuna
oferta Fortuny na Meksyk – Polska

Także nawet w przypadku, gdy na kuponie z kilkoma zakładami nie wszystkie zdarzenia zostaną rozliczone jako zwycięskie, otrzymamy dodatkowe środki za triumf Polski. Jeśli chcemy skorzystać z promocji, to minimalna stawka wynosi 50 złotych.

→ Zarejestruj się korzystając z tego linku, odbierz bonus (620 zł!) i skorzystaj z promocji Fortuny.

Meksyk – Polska: zwrot stawki do 100 PLN – STS

Bukmacher STS jako oficjalny sponsor Reprezentacji Polski także przygotował specjalną ofertę na pojedynek Meksyk – Polska. W przypadku zakładu na mecz Biało-Czerwonych i błędnego typu nasze środki zostaną zwrócone do 100 PLN.

W promocji biorą udział zakłady SOLO (pojedynczy) i AKO (min. 2 zdarzenia). Jeśli na naszym kuponie umieścimy typ na mecz Polaków, a kupon zostanie rozliczony jako przegrany (do godziny 23:59 dnia 22.11.2022), to otrzymamy zwrot do 100 PLN.

Meksyk - Polska STS
Oferta STS na Meksyk – Polska

Przypominamy, że do akcji należy się zapisać, poprzez kliknięcie przycisku WEŹ UDZIAŁ. Maksymalny zwrot, jaki możemy otrzymać za udział to 100 złotych, a spotkania muszą zostać rozliczone do końca dnia. Oznacza to, że w akcji biorą udział tylko zdarzenia, które skończą się przed godziną 23:59, 22 listopada.

→ Zarejestruj się korzystając z tego linku, odbierz bonus (nawet 1660 zł!) i skorzystaj z promocji STS.

Więcej na temat meczu Meksyk – Polska oraz samych zakładów możesz przeczytać w poniższym tekście.

Meksyk – Polska (22.11): Zakłady i Typy Bukmacherskie. Pierwsza potyczka Polaków na mundialu w Katarze

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA