Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Najbliższe mecze bez Trałki i Wołąkiewicza!

Najbliższe mecze bez Trałki i Wołąkiewicza!

0

W spotkaniach z zespołami z Pomorza kontuzji nabawili się dwaj podstawowi gracze Lecha Poznań, Łukasz Trałka i Hubert Wołąkiewicz. 

Pomocnik Kolejorza urazu mięśnia czworogłowego uda nabawił się podczas spotkania wyjazdowego z Lechią Gdańsk. Zaś stoper wicemistrza Polski, Hubert Wołąkiewicz naderwał mięsień dwugłowy uda podczas spotkania na Bułgarskiej z Pogonią Szczecin.

Zarówno Trałka jak i Wołąkiewicz na pewno już nie zagrają w tym miesiącu. Lech w dwóch najbliższych spotkaniach, tj. w niedziele na wyjeździe z Ruchem i tydzień później w Poznaniu z Cracovią będzie musiał sobie radzić bez nich. Obaj rekonwalescenci do gry powrócą najwcześniej po przerwie na mecze reprezentacyjne.

– Mamy nadzieję, że Hubert i Łukasz będą gotowi na wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok, który jest zaplanowany na 13 września. Obaj zaczęli już rehabilitację i można powiedzieć, że rozpoczęła się walka z czasem – mówi lekarz Lecha Poznań dr Andrzej Pyda.

Patrząc jednak na to z drugiej strony, brak Wołąkiewicza może być wzmocnieniem bo jego gra w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia.

Autor: Bartosz Węgielnik