Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Największe gwiazdy Lecha niepewne występu przeciwko Lechii!

Największe gwiazdy Lecha niepewne występu przeciwko Lechii!

0

Aż pięć ważnych ogniw Lecha Poznań nie jest pewnych występu w weekend przeciwko Lechii Gdańsk! Po spotkaniu z Wisłą z pełnym obciążeniem nie pracowali w środku tygodnia Szymon Pawłowski, Darko Jevtić, Paulus Arajuuri oraz Tomasz Kędziora. Z powodu wstrząśnienia mózgu już w Krakowie nie zagrał natomiast Gergo Lovrencsics.

– Jeśli chodzi o Gergo, to zarówno dla niego, jak i dla nas uraz jest przykrą informacją. Ten piłkarz znajdował się ostatnio w znakomitej dyspozycji, co potwierdzał zarówno w spotkaniach o punkty, jak i na zajęciach – powiedział asystent Macieja Skorży, Tomasz Rząsa.

– Większość brała udział w czwartkowym treningu, ale na tę chwilę nie jesteśmy w stanie ocenić, czy w sobotę będą gotowi do gry. Nie wiadomo czy w piątek znów nie pojawią się jakieś dolegliwości i tak samo nie jest powiedziane, że jeśli ktoś nie pracował z zespołem w czwartek, to w starciu z Lechią na pewno nie wystąpi. Wszystko wyjaśni się tak naprawdę po ostatnich zajęciach poprzedzających mecz – dodał drugi trener Kolejorza.