Nasi w LE: Gol Krychowiaka

18 wrz 2014, 23:01

Aż 29 graczy (łącznie z całą Legią Warszawa) występuje w tegorocznej edycji Ligi Europejskiej. Oto jak się dziś prezentowali.*

-Grzegorz Krychowiak (Sevilla)- gol na 1:0 w meczu Feyenoordem. Zszedł w 60. minucie meczu

-Kamil Glik (Torino) – nie wystąpił w zremisowanym meczu swojego zespołu z Club Brugge

-Waldemar Sobota (Club Brugge) – j.w.

-Paweł Kieszek (Estoril) – rozegrał cały mecz, puścił bramkę, a jego zespół przegrał 1:0.

-Artur Jędrzejczyk (Krasnodar) – rozegrał cały mecz w barwach Krasnodaru, w 84. minucie został ukarany żółtą kartką. Krasnodar zremisował na wyjeździe z Lille 1:1.

-Mateusz Klich (Wolfsburg) – cały mecz na ławce rezerwowych, jego Wolfsburg przegrał z Evertonem na wyjeździe 4:1.

-Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów) – cały mecz na ławce rezerwowych, jego Dynamo zwyciężyło 3:0 z Rio Ave

-Łukasz Szukała (Steaua) – pewny w obronie rumuńskiego zespołu, rozegrał pełne 90 minut. Steaua pokonałą 6:0 duński Aalborg.