Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Nieciekawie w Lechu. Będą problemy z transferami?

Nieciekawie w Lechu. Będą problemy z transferami?

1

Lech Poznań, drużyna, która ma największe szanse na Mistrzostwo Polski oprócz Legii Warszawa mają problemy. Chodzi o sprowadzenie nowych zawodników. Jest już końcówka stycznia, a jedynym nowym zawodnikiem jest David Holman. Co prawda mówi się o nim jako o wielkim talencie, jednak jesienią nie zagrał ani minuty z powodów zdrowotnych.

Władze Lecha nie ryzykują, gdyż Węgier jest wypożyczony z opcją pierwokupu, jednak nie tego spodziewali się kibice Kolejorza.  Władze zapewniały Skorżę, że dostanie trzech nowych piłkarzy na początku stycznia, a jest raptem jeden. Sprawy się komplikują. Poznaniakom potrzebne są wzmocnienia, bo inaczej mistrzostwo Polski się oddali.

Do pierwszego meczu Lecha pozostały raptem 3 tygodnie, a więc nowi piłkarze będą mieli mało czasu aby zgrać się z nową drużyną. Kiedy będą nowe wzmocnienia? Dariusz Żuraw za pośrednictwem twittera napisał, że sztab szkoleniowy spotka się w najbliższym czasie z władzami Lecha. Z pewnością, będą naciskać na transfery. Zobaczymy co z tego wyjdzie!

1 komentarz

× Comments are closed.