Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Nowego szkoleniowca Kolejorza poznamy w przyszłym tygodniu!

Nowego szkoleniowca Kolejorza poznamy w przyszłym tygodniu!

0

Jak zapowiada prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak już niebawem poznamy nazwisko stałego szkoleniowca Kolejorza. Na ten czas tymczasowym opiekunem Poznaniaków jest Krzysztof Chrobak.  

– Mam nadzieję, że informację na temat nowego trenera będziemy w stanie podać już w przyszłym tygodniu. Wtedy też chcielibyśmy ustalić skład całego sztabu – oznajmił na łamach Lech TV Karol Klimczak

– Cały czas prowadzimy rozmowy, chcąc wyłonić najlepszego kandydata. Nie nazwałbym tego negocjacjami, bo wybór zostanie dokonany w oparciu o to, jaką poszczególni szkoleniowcy przedstawią filozofię budowy zespołu. To nie są łatwe rozmowy, bo zamierzamy zatrudnić trenera na lata. Każdemu zresztą od razu o tym mówimy – dodał prezes Kolejorza.

Wciąż najpoważniejszym kandydatem na stanowisko szkoleniowca Lecha jest Maciej Skorża. Spekuluje się, że do walki o tą posadę, może włączyć się Czesław Michniewicz, który już kiedyś pracował w zespole Kolejorza.

W poprzednim tygodniu, we wtorek, Lech Poznań rozstał się z Mariuszem Rumakiem, jego asystentem Jerzym Cyrakiem i fizjoterapeutą Marcinem Andrzejewskim.

Autor: Bartosz Węgielnik