Reklama

Otwarcie sezonu w Bielsku-Białej

Pierwszy mecz sezonu 2014/15 T-Mobile ekstraklasy, rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18 w Bielsku-Białej. Na przeciw siebie stanie Podbeskidzie oraz Pogoń Szczecin. Sędzią meczu będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

Dziesiąta drużyna poprzedniego sezonu, Podbeskidzie Bielsko-Biała w 1 kolejce ekstraklasy podejmie siódmą ekipę zeszłych rozgrywek – Pogoń Szczecin.

„Portowcy” w zeszłym sezonie stracili swoją gwiazdę (Marcin Robak), który niewątpliwie stanowił o sile ofensywy Szczecińskiej drużyny.  Czy w nadchodzącym wielkimi krokami, nowym sezonie są w stanie walczyć o czołowe miejsca naszej najwyższej klasy rozgrywkowej?

Podbeskidzie po świetnych występach na początku sezonu, w końcówce ligi opadli na siłach i sezon skończyli na dopiero 10 miejscu. W zespole przeszła prawdziwa nawałnica i ze składem pożegnało się aż 13 zawodników. W zamian oglądać będziemy 11 nowych, w tym byłego króla strzelców ekstraklasy – Roberta Demjana

Czy pierwszy mecz nowych rozgrywek zapowie nam niesamowity sezon z wieloma wspaniałymi bramkami? O tym wszystkim przekonamy się już dzisiaj o godzinie 18.00

 

Autor: Grzegorz HetmanPodobne teksty

KomentarzeNajnowsze

Reklama

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama