Darmowa Liga Typerów Johnnybet. Otwieramy ligę z pulą nagród 5 000 zł!

3 sie 2022, 10:22

Interesujesz się sportem i lubisz rywalizować z innymi graczami? Często przewidujesz wyniki meczów oraz analizujesz statystyki? Jeśli chcesz wykorzystać swoją wiedzę i wygrywać pokaźne nagrody pieniężne, to z pewnością zainteresuje Cię darmowa Liga Typerów Johnnybet. W puli nagród znajduje się 30 000 euro, a dla najlepszego typera sezonu przewidziano 15 000 euro nagrody głównej. Oprócz tego możesz zostać członkiem ligi prywatnej Polskiego-Sportu, w której dodatkowa pula nagród wynosi 5 000 złotych!

Liga Typerów online jest rywalizacją dla wszystkich fanów sportu i zakładów bukmacherskich. Bez obaw, nie musisz ryzykować własnych środków, gdyż udział w lidze jest całkowicie darmowy. Biorąc udział w konkursie, możesz doskonalić swoje umiejętności typera, a dodatkowo zyskać korzystne nagrody.

Liga Typerów Johnnybet – Na czym to polega?

Liga Typerów Johnnybet to darmowy konkurs, w którym każdy może wziąć udział i powalczyć o wysokie nagrody pieniężne. Rywalizacja polega na typowaniu wydarzeń sportowych, tak jak ma to miejsce w typowych zakładach bukmacherskich. Udział w lidze jest zupełnie darmowy, więc nie ma potrzeby angażowania własnych środków. 

W Lidze Typerów liczy się przede wszystkim długofalowy wynik, gdyż każdy sezon główny trwa 10 miesięcy. Rozpoczyna się 1 sierpnia, a kończy 31 maja kolejnego roku. Gracze klasyfikowani są w dwóch rankingach – miesięcznym i sezonowym, a kryterium, od którego zależy Twoja pozycja, jest uzyskany profit.

Liga Typerów Johnnybet Przykładowo, na wynik w rankingu miesięcznym składa się suma profitu ze wszystkich kuponów w danym miesiącu. Ranking sezonowy to suma uzyskana z rankingów miesięcznych, więc tylko regularna gra daje realną szansę na rywalizację o 30 000 euro w puli nagród. Dla najlepszego Typera roku przewidziano 15 000 euro, czyli prawie 70 000 złotych!

Po zakończeniu głównego sezonu rozgrywka wciąż trwa, gdyż możesz wziąć udział w rozgrywkach przedsezonowych. Jest to dwumiesięczny okres przygotowawczy przed kolejnym sezonem Ligi Typerów Johnnybet. W puli nagród znajduje się wówczas 5 000 euro, a dla zwycięzcy przewidziano 3 000 euro nagrody. Przedsezon działa na takich samych zasadach co sezon główny i jedyną różnicą jest długość trwania konkursu. Rozgrywka zaczyna się w czerwcu, a kończy w lipcu.

Darmowa Liga Typerów Johnnybet – Jak wziąć udział?

Dołączenie do konkursu organizowanego przez Johnnybet jest bardzo proste. Wystarczy założyć konto na portalu, a rejestracja trwa dosłownie kilka minut. Następnie można przejść do tego, co wszyscy typerzy lubią najbardziej – tworzenia kuponów. Darmowa Liga Typerów posiada prosty i intuicyjny Kreator Kuponów, który pozwoli opublikować Twoje typy w kilka sekund.

Ponadto w każdym momencie można skorzystać z przydatnego samouczka, który odpowie na wszelkie wątpliwości związane z korzystaniem z systemu Johnnybet.

Liga Typerów Johnnybet

Nie martw się o rozliczenie swoich kuponów, gdyż wszystko dzieje się automatycznie kilka godzin po zakończeniu wydarzenia. Darmowy dostęp do konkursu pozwala na rywalizowanie każdemu, kto chce się sprawdzić na tle typerów z całego świata. 

Nagrody za darmową Ligę Typerów Johnnybet

Najlepszy gracz w sezonie otrzymuje prestiżowe miano Typera Roku i zgarnia nagrodę główną w wysokości 15 000 euro. Dodatkowo zyskuje nagrodę niespodziankę oraz unikalną odznakę na platformie Johnnybet. Jest to wyróżnienie za pracę przez cały sezon i udostępnianie swoich typów dla wszystkich graczy. Darmowa Liga Typerów to ogromna społeczność, która dzieli się swoimi typami i wymienia informacjami na temat poszczególnych wydarzeń.

Nagrody za darmową Ligę Typerów Johnnybet są szczegółowo rozpisane na stronie konkursowej. Pamiętaj, aby dodać do swojego konta adres Paypal lub Skrill, gdyż jest to niezbędne, aby otrzymać nagrody w konkursie typerskim. 

Jeśli Twoje kupony są w większości zielone i dodatkowo pomożesz innym graczom uzyskać profit, to inni typerzy mogą wynagrodzić Cię wpłatą w postaci donejta. W serwisie Johnnybet znajdziesz również kategorię – darmowe analizy i typy dnia. Specjalny algorytm wybiera typy mające największe prawdopodobieństwo uzyskania profitu. Oprócz tego w zakamarkach Johnnybet można znaleźć interesujące poradniki.

Liga Typerów Johnnybet

W Lidze Typerów Johnnybet liczy się forma Typera przez cały sezon. Pod uwagę brana jest regularność, stabilność w typowaniu i yield, który składa się z wysokich kursów i skuteczności. Już dziś możesz zacząć swoją przygodę z Ligą Typerów Johnnybet i sprawdzić się na tle graczy z całego świata.

Ligi prywatne w Lidze Typerów Johnnybet

Od sierpnia 2022 roku w Lidze Typerów Johnnybet możesz rywalizować również z przyjaciółmi lub innymi typerami w ligach prywatnych. Wystarczy założyć swoją ligę lub dołączyć do już istniejącej. Każda liga posiada wewnętrzny ranking użytkowników, a dodatkowo możesz rywalizować z innymi ligami o miejsce w czołówce. Jest to świetna możliwość na sprawdzenie się na tle swoich znajomych lub użytkowników Johnnybet. 

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Wszystkie dodawane Typy biorą udział w głównej Lidze Typerów o łącznej puli nagród w wysokości 30 000 euro. Jednocześnie możesz walczyć o główną nagrodę i rywalizować z typerami w ligach prywatnych. Liga typerów Polskiego-Sportu właśnie startuje.

Liga Typerów Polski-Sport.pl – 5 000 zł w puli nagród!

Zapraszamy wszystkich czytelników naszego serwisu do dołączenia do naszej ligi prywatnej i udziału w zabawie, w której można wygrać dodatkowe nagrody.

Podział nagród Ligi Typerów Polski-Sport.pl:
• 1. miejsce – 1000 zł
• 2. miejsce – 800 zł
• 3. miejsce – 600 zł
• 4. miejsce – 400 zł
• 5. miejsce – 200 zł
• 6-10. miejsce – 100 zł

Dodatkowo każdego miesiąca będziemy nagradzać trzech najlepszych typerów książkami o tematyce sportowej.

Jak dołączyć do Ligi Typerów Polski-Sport.pl?
➜ Kliknij w poniższy obrazek;
➜ Zarejestruj się w serwisie Johnnybet.com;
➜ Następnie wpisz następujący kod we właściwym miejscu: 0SANBR

➜ Regulamin konkursu “Liga Typerów Polski-Sport.pl”

Dodatkowe konkursy bukmacherskie

Dla Typerów, którzy wolą preferują krótsze konkursy Johnnybet przygotował konkurs bukmacherski z pulą nagród 300 euro tygodniowo. Każdego dnia na stronie konkursu pojawia się nowy kupon z meczami piłki nożnej. Udział w konkursie jest bardzo prosty, gdyż Twoim jedynym zadaniem jest wytypowanie wyniku spotkania. 

Możesz wybrać zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny, a także remis. Za każdy trafiony typ otrzymasz ilość punktów odpowiadającą kursowi na dane rozstrzygnięcie. Twoja pozycja będzie zależna od sumy wszystkich zgromadzonych punktów. Dodatkowo, jeśli danego dnia uzyskasz kupon z największą ilością punktów, otrzymasz nagrodę w wysokości 5 euro za kupon dnia! Konkurs działa na bardzo podobnych zasadach co darmowa Liga Typerów Johnnybet.

Liga Typerów Johnnybet

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA