Piast kontynuuje zwycięską passę!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:51
20 wrz 2014, 17:24

Piast Gliwice nie zwalnia tempa. Po fatalnym początku sezonu Gliwiczanie odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu! Tym razem poradzili sobie bez problemów z Cracovią Kraków, wygrywając 4:2.

Spotkanie był praktycznie rozstrzygnięte już po pierwszej połowie wygranej przez gospodarzy 3:0! Pierwsze trafienie zaliczył Szeliga w 17. minucie meczu. 17 minut później było już 2:0 po bramce Badii, a dzieła zniszczenia w pierwszej odsłonie dokonał Jurado.

Druga połowa rozpoczęła się jednak lepiej dla “Pasów”. Cztery minuty po wznowieniu gry jedenastkę wykorzystał Mateusz Żytko. Nadzieje gości nie trwały jednak długo bo już w 67. minucie o bezpieczną przewagę zadbał Kamil Wilczek. Cracovia próbowała jeszcze walczyć i odrabiać straty, ale udało jej się jedynie zmniejszyć straty. W 81. minucie bramkę na 4:2 zdobył nowy nabytek “Pasów” Covilo ustalając zarazem wynik spotkania.

Autor: Damian Wilary