Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Piłkarze Podbeskidzia otrzymali nowe samochody

Piłkarze Podbeskidzia otrzymali nowe samochody

0

Już nie Suzuki, a Nissan będzie oficjalną marką samochodową wspierającą Podbeskidzie. Jest to wynik kontynuacji umowy pomiędzy klubem a Polską Grupą Dealerów, z którą Podbeskidzie współpracuje już 3,5 roku.

Wcześniej udostępnialiśmy klubowi samochody marki Suzuki, teraz zmieniliśmy na Nissana, aby pokazać, że Grupa PGD reprezentuje także wiele innych marek – mówił Tomasz Patrzykowski – dyrektor handlowy Floty Śląsk w Grupie PGD podczas oficjalnego przekazania kluczyków do nowych samochodów.

Samochody będą używane przez zawodników sztab szkoleniowy oraz administrację klubu. Nowa umowa z Polską Grupą Dealerów obowiązuje na kolejne pół roku, na jej mocy do klubu przekazane zostało sześć samochodów Nissan Juke, które charakterystycznie oklejone logotypami Floty PGD i TS Podbeskidzie można spotkać na ulicach Bielska-Białej. Nowy samochód już został wykorzystany m. in. do akcji „Świąteczny Juke” znanej kiedyś jako „Suzuki Patrol”, a polegającej na rozdawaniu biletów przed meczem z Lechią Gdańsk.

Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała