Reklama

Podsumowanie Ligi Typerów Polski-Sport.pl: Najlepsi gracze października 2022. Co czeka nas w listopadzie?

Trzeci miesiąc rywalizacji w Lidze Typerów Polski-Sport.pl za nami, więc klasycznie czas na podsumowanie październikowych zmagań. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci bonów do księgarni sportowej, a walka o główną pulę nagród trwa. Przyjrzyjmy się, kto okazał się najlepszym typerem w październiku i na jakich zakładach uzyskał najwyższy profit. Następnie przejdziemy do tego, co czeka nas w listopadzie. Mowa oczywiście o mundialu w Katarze i dodatkowych zakładach na to wydarzenie!

Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie października 2022

Październik okazał się niezwykle wymagającym zadaniem nie tylko dla piłkarzy, ale i naszych typerów. Ogromna ilość w europejskich rozgrywkach skłaniała do większej ilości kuponów, a to nie zawsze przekłada się na uzyskanie wyższego profitu. Do wygrania bonu na książki w tematyce sportowej wystarczyło utrzymać profit na poziomie 8.28. Właśnie taki wynik zdobył jeden z typerów, który uplasował się na trzecim miejscu.

top 3 październik
najlepsi gracze w październiku 2022

1.miejsce: Rafal

Rafal nie pozostawił złudzeń reszcie stawki i z ogromną przewagą został najlepszym typerem października. Jego zysk na poziomie 87.47 pozwolił na wygranie październikowych zmagań w Lidze Typerów Polski-Sport.pl.

Szczegółowe statystyki lidera: 70 postawionych typów, 33 wygrane, yield 25.64% i ODI -0.6.

Rafal największy zysk uzyskał dzięki typowaniu poprawnych wyników meczów NBA. Na szczególne wyróżnienie zasługuje jego kupon na pojedynek Philadelphia 76ers – San Antonio Spurs. Najlepszy typer października postawił na zwycięstwo Spurs po kursie 8.60 i zdobył 43.32 zysku dzięki wygranej Sochana i kolegów z zespołu.

rafal pazdziernik
najlepszy typ gracza Rafal w październiku

2.miejsce: ziolek86

Na drugim stopniu podium uplasował się ziolek86 z profitem równym 11.39. Rywalizacja o wicemistrzostwo października była już dużo bardziej zacięta, gdyż graczy dzieliła niewielka różnica zysku.

Szczegółowe statystyki typera: 272 rozliczonych typów, 179 wygranych, 0.29% yield i -0.97 ODI.

W przeciwieństwie do najlepszego gracza października, ziolek86 największy zysk uzyskał dzięki obstawianiu meczów piłki nożnej. Jego najlepszym październikowym typem był zakład na zwycięzcę meczu Real Mallorca – Sevilla FC. Wygrana gości postawiona po kursie 2.80 za maksymalną stawkę pozwoliła uzyskać zysk na poziomie 17.1.

ziolek86 pazdziernik
najlepszy typ gracza ziolek86 w październiku

3.miejsce: matdudu

Na ostatnim miejscu na podium uplasował się gracz z profitem 8.28. Wielu graczy było blisko wywalczenia nagrody w postaci bonu do księgarni sportowej, lecz nagroda trafia do matdudu.

Szczegółowe statystki typera: 57 postawionych typów, 30 wygranych, 4.53% yield i 0.37 ODI.

Matdudu również jest ekspertem od zakładów na piłkę nożną, a szczególnie udane były dla niego typy na Ligę Mistrzów. Właśnie w pojedynku FC Red Bull Salzburg – GNK Dinamo Zagrzeb zdobył największy profit dzięki poprawnemu wytypowaniu zwycięzcy w tym starciu. Zaryzykowanie i postawienie maksymalnej stawki na triumf gospodarzy opłacił się i dał matdudu zysk na poziomie 7.41.

matdudu październik
najlepszy typ gracza matdudu w październiku

Ponownie możemy mówić o dobrych wynikach nowych graczy, gdyż żaden z nich nie znalazł się na podium naszej rywalizacji w poprzednich miesiącach. Listopad z pewnością przyniesie nam najwięcej emocji. Zbliżające się Mistrzostwa Świata w Katarze będą idealną okazją na wywindowanie swoich zysków. Więcej o możliwych zakładach na mundial przeczytacie w następnym akapicie.

Kto okaże się ekspertem od mundialu? Listopadowe zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze

Już 20. listopada rozpoczną się zmagania reprezentacji narodowych w mistrzostwach świata. W Lidze Typerów Polski-Sport.pl znajdziecie specjalnie przygotowane zakłady na to wydarzenie. Przede wszystkim macie możliwość postawienia każdego spotkania, które zostanie rozegrane w Katarze.

Dodatkowo zamieszczono zakłady na zwycięzcę całego mundialu i zespołów, które awansują do fazy pucharowej. Może wolisz obstawić najlepszego strzelca? Jeśli jesteś pewny swoich typów i czujesz, iż dany zawodnik zdobędzie najwięcej trafień, to znajdziesz zakłady również na takie wydarzenie.

zakłady na mundial JohnnyBet
zakłady na mundial JohnnyBet

Przy proponowanych kursach na dodatkowe zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze znajdziecie również procentowe prawdopodobieństwo. Wszystko po to, aby ułatwić Wam wybór faworyta do mistrzostwa czy najlepszego strzelca na turnieju.

Społeczność JohnnyBet zrzesza graczy z całego świata, którzy mają możliwość dzielenia się swoimi typami oraz analizami. Poniżej przedstawiamy przykładową analizę użytkownika asenlv dotyczącą meczu MŚ. Ten gracz uzyskał odznakę najlepszego typera w sezonie 2021 i 2022, także udostępnia wartościowe analizy zupełnie za darmo.

analiza ASENLV
analiza gracza asenlv

Wiele więcej zakładów, darmowych typów i analiz znajdziecie w serwisie johnnybet.com. Pierwsze spotkanie na Mistrzostwach Świata w Katarze odbędzie się już 20 listopada, także już dziś warto przyjrzeć się zakładce Mistrzostwa Świata 2022 Zakłady.

Patrick Kluivert twarzą JohnnyBet! Sprawdź typy bukmacherskie na mundial, obstawiaj i graj o nagrody

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama