Podsumowanie występów Polaków w Lidze Europy!

27 lis 2014, 23:32

Dziś rozegrano 5. kolejkę fazy grupowej fazy grupowej. Legia doznała pierwszej porażki, ale na pozostałych arenach mogliśmy oglądać również innych Polaków. Jak spisali się Biało-czerwoni?

Artur Jędrzejczyk: Jak już wcześniej informowaliśmy Polak zszedł z murawy tuż przed przerwą. Niestety kontuzja okazała się bardzo poważna i obrońca będzie musiał pauzować nawet pół roku! Jego FK Krasnodar zremisował na własnym stadionie z Lille 1:1.

Łukasz Szukała: Środkowy obrońca reprezentacji Polski nie znalazł się w meczowej “18”, a jego Steaua zremisowała na wyjeździe z duńskim Aalborgiem 1:1.

Łukasz Teodorczyk: Były napastnik Lecha Poznań przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Dynama Kijów, a jego drużyna pewnie pokonała w stolicy Ukrainy Rio Ave 2:0.

Grzegorz Krychowiak: Gwiazda reprezentacji Polski rozegrała całe spotkanie przeciwko Feyenoordowi. Defensywny pomocnik otrzymał żółty kartonik, a Sevilla niespodziewanie uległa Holendrom 2:0!

Mateusz Klich: Środkowy pomocnik reprezentacji Polski nie znalazł się w meczowej “18” Wolfsburga, a jego drużyna uległa na własnym stadionie Evertonowi 0:2.

Łukasz Załuska: Bramkarz Celticu Glasgow cały mecz spędził na ławce rezerwowych, a jego drużyna przegrała na własnym stadionie 1:3 z Salzburgiem.

Kamil Glik: Nasz najlepszy środkowy obrońca ponownie Łukasz Załuska czy Łukasz Teodorczyk spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego Torino zremisowało bezbramkowo u siebie z Club Brugge.

Waldemar Sobota: Skrzydłowy reprezentacji Polski nie znalazł się nawet w meczowej “18” Club Brugge, które mierzyło się z drużyną Kamila Glika. Wynik to oczywiście 0:0 o czym informowaliśmy powyżej.

Paweł Kieszek: Rozegrał 45 minut w barwach Estoril, a jego drużyna po pierwszej połowie wygrywała z PSV 3:2! Spotkanie zostanie dograne w innym terminie, a zostało przerwane z powodu intensywnych opadów deszczu.