Podział punktów w Bełchatowie!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:51
14 wrz 2014, 20:08

W drugim niedzielnym spotkaniu 8. kolejki T-Mobile Ekstraklasy GKS Bełchatów zremisował na własnym stadionie 1:1 z Lechią Gdańsk.

Pierwsza połowa to dominacja Lechii Gdańsk, która stworzyła więcej akcji, ale żadna z nich nie zagroziła bramce Malarza. Bełchatowianie mimo iż nie mieli tylu okazji co goście to udało im się zdobyć bramkę za sprawą Bartosza Ślusarskiego i to oni prowadzili po pierwszej połowie.

W drugiej części gry gospodarze kontrolowali przebieg spotkania. I gdy wydawało się, że 3 punkty zostaną w Bełchatowie, w ostatniej minucie meczu Piotr Grzelczak przepięknym uderzeniem w okienko dał remis Gdańszczanom.

GKS Bełchatów – Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)