Pogoń z Ruchem na remis

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:51
12 wrz 2014, 22:24

Pogoń Szczecin zremisowała w ostatnim dzisiejszym meczu z Ruchem Chorzów 1:1! Gole zdobyli Dąbrowski oraz Kuświk.

Pierwsza połowa od samego początku toczyła się w dość spokojnym tempie. Przy piłce utrzymywali się przez większość czasu Portowcy, a Ruch mądrze grał w defensywie. Nuda skończyła się wraz z fantastyczną paradą Kamińskiego, który obronił strzał Murayamy z pięciu metrów! Kilka minut później Frączczak oddał celny strzał z ostrego kąta. Dwie minuty później było już 1:0 dla Ruchu! Fantastyczne dośrodkowanie z rzutu wolnego, niezawodnego Starzyńskiego wykorzystał Kuświk. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Druga połowa przyniosła nam zaostrzenie walki w meczu. W ciągu kilku minut sędzie pokazał 3 “żółtka”. W 61 minucie Fantastycznie z półwoleja uderzył Frączczak, lecz na posterunku był Kamiński, który pokazał swoje fantastyczne umiejętności! W 75 minucie Visniakovs mógł zaliczyć klasyczne “wejście smoka”, ale piłkę którą skierował do pustej bramki w ostatniej chwili wślizgiem wybił Matras. Kilka minut później ponownie Visniakovs miał szansę, ale zmarnował ją złym przyjęciem. Lecz w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Dąbrowski strzelił wyrównującego gola, po dobrym dośrodkowaniu Robaka!

Pogoń Szczecin 1:1 Ruch Chorzów (Dąbrowski 91′ – Kuświk 32′)