Polacy za granicą: Słaby Piszczek, świetny Boruc…

20 gru 2014, 20:18

Artur Boruc – jego Bournemouth pokonało 6:1 Blackpool. Bramkarz nie miał nic do powiedzenia przy trafieniu gospodarzy. Mimo, że zespół Boruca wygrał tak wysoko Polak miał kilka bardzo ważnych interwencji.

Łukasz Fabiański – Swansea pokonała Hull City 1:0, polski bramkarz zagrał bardzo dobre spotkanie mając kilka dość wpływających na wynik interwencji. Podczas 90 minut spędzonych na boisku wykonał 25 podań.

Marcin Wasilewski – West Ham pokonał Leicester City 2:0. Marcin spędził na boisku 90 minut. Oddał jeden strzał głową po rzucie rożnym.

Łukasz Piszczek – zagrał bardzo przeciętnie tak jak i cała drużyna i został zmieniony na kwadrans przed końcem przez Jakuba Błaszczykowskiego, który również nie wyróżnił się na tle słabiutkiej Borussii.

Rafał Wolski – poza kadrą meczową – przesądzony transfer.

Thiago Cionek – rozegrał mecz w pełnym wymiarze czasowym. Jego Modena wygrała 2:1 z Trapani. Zespół Polaka przeważał nad rywalami, aż dziwne że goście byli w stanie strzelić bramkę honorową.

Bartosz Salamon – poza kadrą meczową, pauzował za czerwoną kartkę.