Polski mecz w Rosji na korzyść “Jędzy”

22 wrz 2014, 17:01

Artur Jędrzejczyk, Janusz Gol i Jakub Wawrzyniak wystąpili w meczu 8. kolejki rosyjskiej Premier Ligi pomiędzy Amkarem Perm a Krasnodarem.

Lepsza okazała się drużyna popularnego “Jędzy”, ktora na wyjeździe wygrała 2:1. Polak zagrał dobre, pełne zawody, został też ukarany żółtą kartką.

W zespole gospodarzy pojawili się za to dwaj inni byli Legioniści – Wawrzyniak i Gol. Lewy obrońca Reprezentacji Polski został zmieniony przez Zaneva w 79. minucie meczu. Gol zaś zszedł z boiska 20 minut wcześniej.

Gole dla Krasnodara strzelali Wanderson i Joazinho, dla Amkara jedyną bramkę zdobył Kireev. Po tym meczu Amkar zajmuje 12. miejsce w tabeli z siedmioma punktami na koncie, a Krasnodar jest siódmy z 14. oczkami.