Porażka Deportivo, słaby mecz Wilka

31 paź 2014, 23:36

Do trzech razy sztuka…Tym razem to przysłowie dotknęło Cezarego Wilka. Polak po dwóch świetnych występach z rzędu tym razem zaliczył słabą pierwszą połowę i po przerwie już nie pojawił się na murawie, a jego Deportivo La Corunia uległo na inaugurację 10. kolejki LaLiga na własnym stadionie Getafe 1:2!

Polak pełniący rolę defensywnego pomocnika już w 31. minucie otrzymał żółty kartonik co utemperowało jego dość ostrą grę, a już 4 minuty później samobójcze trafienie zaliczył Fabri.

W drugiej połowie, już minutę po wznowieniu gry na 0:2 podwyższył Lafita i stało się jasne, że odrobienie strat będzie bardzo trudne. Na 10 minut przed końcem kontaktową bramkę strzelił Helder Postiga, ale to było wszystko na co dziś było stać gospodarzy.

Deportivo La Coruna – Getafe CF 1:2 (0:1)
0:1 – Fabricio (sam.) 35′
0:2 – Lafita 46′
1:2 – Postiga 80′