Primera Division: Dobry mecz Krychowiaka

Aktualizacja: 22 wrz 2014, 08:52
21 wrz 2014, 21:17

W 4. kolejce Premiera Division Sevilla pewnie wygrała na wyjeździe z Cordobą 1:3. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Krychowiak.

W spotkaniu przeważali Andaluzyjczycy, którzy już od pierwszej minuty rzucili się do ataku i w 8 min. objęli prowadzenie. Potem tempo spotkania nieco spadło i nie działo się nic ciekawego. Jednak w jednej sytuacji centymetry od swego premierowego gola w Premiera Division był Grzegorz Krychowiak lecz jego atomowe uderzenie z dystansu przeszło minimalnie obok słupka.

W drugiej połowie przez długi czas nic się nie działo i dopiero w 72 min. padła kolejna bramka. Prowadzenie podwyższył Mbia. Kontaktową bramkę w 83 min zdobyli gospodarze, jednak 5 min później Bacca wykorzystując rzut karny zapewnił spokojną końcówkę i trzy oczka Sevilli.

Grzegorz Krychowiak po raz kolejny zagrał solidnie nie pozwalając rywalom na wiele i sam też włączał się do akcji ofensywnych i niewiele pomylił się podczas uderzenia z dystansu.

Autor: Bartosz Węgielnik