Copa del Rey: Zwycięski Krychowiak!

8 sty 2015, 21:56

Sevilla pokonała na wyjeździe Granadę 2:0 w ramach 1/8 rozgrywek o Puchar Króla . Bramki dla drużyny z Andaluzji zdobyli Deulofeu oraz Gameiro.

Cały mecz w barwach swojej drużyny rozegrał reprezentant Polski – Grzegorz Krychowiak. Polak miał udział przy pierwszej bramce dla swojej drużyny, kiedy to zainicjował całą akcję. Chwilami jednak miał słabsze momenty, bowiem jego próby wyprowadzenia piłki kończyły się fiaskiem.

Polak wpisał się do protokołu meczowego w 42. minucie, kiedy to faulem zatrzymał atak gospodarzy. Szczęście uśmiechnęło się do niego w 60. minucie meczu. Jego strata spowodowała bowiem groźną kontrę Granady, jednak nie zakończoną golem.

Za tydzień rewanż na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan.