Puchar Króla: Espanyol lepszy od Sevilli, Krychowiak tylko na ławce

23 sty 2015, 00:27

Dość pewne i niespodziewane rozstrzygnięcie miało miejsce w Barcelonie, gdzie miejscowy Espanyol pewnie pokonał dobrze spisującą się w tym sezonie FC Sevillę 3:1. To spotkanie było rozrywane w ramach ćwierćfinałów Pucharu Króla.

Trener Sevilli Unai Emery dał odpocząć dzisiaj podstawowym zawodnikom, spośród nich był reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.

Od początku spotkania widać było brak podstawowych ogniw w zespole z Andaluzji. Już w 18 minucie Espanyol objął prowadzenie za sprawą Felipe Caicedo. W 74 minucie gry piłkarz Sevilli Alejandro Arribas zagrał piłkę ręką w swoim polu karnym i sędzia odgwizdał rzut karny, pewnym jego egzekutorem okazał się Sergio Garcia.

Wynik na 3:0 podwyższył kilka minut później Lucas Vazquez, jednak to nie był koniec bramkowych popisów, w doliczonym czasie gry honorową bramkę dla Sevilli zdobył Carlos Bacca, który został wprowadzony na boisko w przerwie spotkania.