Remis drużyny Szukały

13 lut 2016, 17:20

Osmanlispor zremisowało na wyjeździe 1:1 z Konyaspor w 21. kolejce 1. ligi tureckiej. Drużyna Łukasza Szukały przesunęła się dzięki temu na 8. miejsce w tabeli.

Łukasz Szukała wciąż zmaga się z urazem kolana. W meczu z Konyaspor nie zmieścił się więc nawet w kadrze meczowej. Jego koledzy poradzili sobie jednak bardzo dobrze.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. W drugiej niespodziewanie strzelanie rozpoczął Rusescu, który wyprowadził na prowadzenie Osmanlispor. Gospodarze jednak nie odpuścili. Już po kilku minutach gola wyrównującego zdobył Sahiner. Więcej bramek już nie padło. Osmanlispor zremisowało zatem na wyjeździe 1:1, dzięki czemu przesunęło się na 8. miejsce w tabeli 1. ligi tureckiej.