Remis we Wrocławiu

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:49
2 lis 2014, 17:25

Śląsk Wrocław zremisował u siebie z Lechem Poznań 1:1. Autorami bramek byli Mateusz Machaj i Darko Jevtić.

Śląsk nadal jest niepokonany na swoim własnym stadionie w tym sezonie. Zespół ze Śląska objął prowadzenie w tabeli. Przynajmniej do meczu Legii…

Pierwsza połowa należała do gości. Już w 2. minucie spotkania bramkę dla drużyny z Wielkopolski zdobył Darko Jevtić. Asystę zaliczył Szymon Pawłowski. Jevtić prostym zwodem ograł obrońcę Śląska i posłał piłkę w długi róg bramki. Aktywni byli Dawid Kownacki, Darko Jevtić czy Flavio Paixao, ale w pierwszej połowie nie padło już więcej goli.

W drugiej połowie zespołowi z Wrocławia udało się doprowadzić do remisu. Bramkę zdobył Mateusz Machaj, który zdobył swojego pierwsza gola w lidze w barwach wrocławskiej drużyny. Wynik meczu utrzymał się już do końca.

Śląsk na chwilę obecną zajmuje pozycję lidera z 27 punktami na koncie. Lech jest 5. z 22 oczkami.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań (1:1)

Składy:

Śląsk: Pawełek, Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu, Hateley, Mila, Droppa (Krzysztof Danielewicz 60.), Paixao, Dankowski (Mateusz Machaj 83.), Ostrowski (Robert Pich 67.)

Rezerwowi: Pawłowski, Grodzicki, Pawelec, Droppa, Ostrowski, Dankowski, Juanito

Lech: Gostomski, Henriquez, Arajuuri, Trałka, Kędziora, Kamiński, Linetty, Lovrencsics (Darko Jevtić 72.), Kownacki, Formella (Szymon Pawłowski 85.), Sadajew (Kasper Hamalainen 77.)

Rezerwowi: Burić, Douglas, Bednarek, Formella, Lovrencsics, Sadajew, Wołąkiewicz