Remisy w Grudziądzu, Katowicach i Olsztynie!

6 cze 2015, 18:15

Remisami zakończyły się spotkania ostatniej kolejki 1. ligi w Grudziądzu, Katowicach i Olsztynie!

W Grudziądzu miejscowa Olimpia podejmowała spadkowicza z 1.ligi- Widzew Łódź. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Wynik spotkania w 42. minucie otworzył Batrović. Kwadrans po wznowieniu gry wynik wyrównał znany z gry w Śląsku Wrocław Rok Elsner!

W Katowicach GKS mierzył się z Arką Gdynia. Obie drużyny mogą zakończony właśnie sezon spisać na straty tak samo jak i to spotkanie. Na meczu nuda była tak wielka jak upał w dzisiejsze popołudnie. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W tabeli zamykającej rozgrywki GKS został sklasyfikowany na 8. z kolei Arka na 10. pozycji.

W Olsztynie również mieliśmy remis, ale tam działo się o wiele, wele więcej. Stomil mierzył się z Sandecją Nowy Sącz i zremisował 2:2 choć już od 6. minuty przegrywał 0:1 po bramce Bębenka.

W drugiej połowie najpierw wyrównał Wełna, a na 10 minut przed końcem spotkania na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Meskhia. Niestety dla gospodarzy w 3. minucie doliczonego czasu gry remis dla Sandecji z rzutu karnego uratował w sobotę…Sobotka.