Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Reprezentant Czarnogóry w Lechu?!

Reprezentant Czarnogóry w Lechu?!

0

Poznański Lech jest zdeterminowany, aby pozyskać Czarnogórca, Nikola Drincicia. Kolejorz złożył ofertę dwuletniego kontraktu defensywnemu pomocnikowi. Piłkarz ten utkwił w pamięci polskich kibiców strzelając bramkę naszej reprezentacji podczas eliminacji do Mundialu. 

Informacja o zainteresowaniu Czarnogórcem Lecha szybko obiegła serbskie media, gdyż zawodnik ten jest podstawowym graczem wicemistrza Serbii i obecnego lidera tamtejszych rozgrywek, Partizana Belgrad.

Nikola jesienią w barwach swego obecnego klubu rozegrał dwanaście spotkań w których zdobył jedną bramkę. Partizan ma spore kłopoty finansowe, co może skrzętnie wykorzystać Kolejorz. Wicemistrz Polski dogadał się już ponoć z serbską ekipą. Pozostaje tylko dogadać się z samym zawodnikiem. Ten ma jeszcze ponoć ofertę z AEK Ateny, ale propozycja Lecha jest podobno bardziej atrakcyjna. Czarnogórzec miały związać się z Lechem dwuletnim kontraktem.

Nikola Drincić rozegrał w kadrze Czarnogóry 32 spotkania. Zagrał dwa razy przeciwko Polsce. Raz nawet udało mu się strzelić gola ( w spotkaniu w Pogoricy, 2:2).