Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Robert Warzycha: Kontuzjowani wracają do treningów

Robert Warzycha: Kontuzjowani wracają do treningów

0

Dyrektor sportowy Górnika Zabrze w trakcie konferencji prasowej zwracał uwagę na to, że z punktu widzenia jego klubu dobrze się stało, że po klęsce z Legią, Łęczna wysoko wygrała następny mecz, a konkretnie z Zawiszą Bydgoszcz. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

– Bardzo dobrze się stało, że Górnik Łęczna wygrał w ostatniej kolejce 5:2 z Zawiszą – przekonuje Robert Warzycha. – No i dlatego z naszej strony będzie pełna mobilizacja. Górnik Łęczna to bardzo dobra drużyna, motorycznie dobrze przygotowana do walki. Ale nam przydałoby się zwycięstwo – zaznacza Warzycha.

Dziennikarze pytali przy okazji dyrektora sportowego zabrzan o kontuzjowanych graczy i termin ich ewentualnego powrotu do drużyny. – Mariusz Przybylski i Oleksander Szeweluchin są już na boisku, ale jeszcze nie trenują z zespołem.  Od poniedziałku będą już ćwiczyć z drużyną i to będzie nasze wzmocnienie. A jest jeszcze Mariusz Magiera, który zaczyna trenować z zespołem. Ta trójka będzie naszym dużym wzmocnieniem – przekonuje Robert Warzycha, któremu dzień wcześniej – przy okazji 51. urodzin – wszyscy życzyli zwycięstwa nad Łęczną. To na pewno byłby najlepszy prezent dla dyrektora sportowego Górnika.

Źródło: Górnik Zabrze

Foto: Górnik Zabrze