Śląsk Wrocław zdobywa 3 punkty!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:52
30 sie 2014, 19:53

O godzinie 18.00 odbył się drugi sobotni mecz, 7 kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Górnikiem Zabrze. Górą piłkarze z Wrocławia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

Śląsk Wrocław na własnym stadionie pokonał Górnik Zabrze 2:0. Obydwie bramki dla gospodarzy strzelił Flavio Paixao. Pierwszą w 34 minucie, a drugą w 92′. Spotkanie toczyło się w bardzo ciężkich warunkach. Boisko, na którym stały kałuże sprawiało poważne trudności zawodnikom. Tak naprawdę pierwsza groźna akcja miała miejsce dopiero w 34 minucie. Od razu zakończyła się ona golem. Sebastian Mila świetnie zagrał prostopadle do Paixao, ten przejął piłkę i strzelił bramkę. Kolejną ciekawą sytuację w 42 minucie również stworzyli piłkarze Śląska. Bramkarz Zabrzan wyszedł z tej sytuacji jednak obronną ręką. Druga połowa nie przyniosła żadnych stu procentowych sytuacji aż do doliczonego czasu gry. Flavio Paixao wykończył kontrę Wrocławian, przerzucając piłkę nad Steinborsem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.