Dobre widowisko w Gdańsku zakończone remisem!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:46
23 lis 2014, 17:24

Remisem zakończył się debiut Jerzego Brzęczka w roli trenera Lechii Gdańsk. Jego drużyna zremisowała na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok 1:1!

Spotkanie rozpoczęło się od huraganowych ataków gospodarzy, którzy już w 5. minucie spotkania otworzyli wynik meczu! Początkowo bramka została przypisana Antonio Colakowi, ale po obejrzeniu powtórek okazało się, że samobójcze trafienie zaliczył Sebastian Madera. Po stracie gola Jagiellonia nie poddawała się, ale wręcz przeciwnie, dążyła do wyrównania. Najpierw poprawnie zdobytej bramki przez Strausa nie zaliczył sędzia Tomasz Musiał dopatrując się spalonego, ale w 37. minucie goście dopięli swego. Kapitalnym trafieniem popisał się Łukasz Tymiński.

Druga odsłona to już niestety gorsze widowisko, a co za tym idzie nie oglądaliśmy w tej części meczu żadnej bramki choć blisko byli zarówno piłkarze Lechii jak i Jagiellonii.

W tabeli Lechia zajmuje 11. miejsce, z kolei drużyna z Białegostoku awansowała na czwartą lokatę spychając na piąte miejsce GKS Bełchatów.