Szlagier w Niemczech dla Bayernu!

1 lis 2014, 21:33

Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie odniósł nieznaczne zwycięstwo nad rywalami z Dortmundu. Bramka Polskiego napastnika dodała wiary w zwycięstwo i Bawarczycy zwyciężyli 2:1.

Bayern Monachium po zaciętym meczu ograł Borussie Dortmund 2:1. Jedną z bramek dla monachijczyków zdobył niezawodny Robert Lewandowski.

Bramka Polaka była o tyle ważna, że wyrównała stan meczu. W pierwszej połowie po przewadze Bayernu, to jednak Marco Reus z Borussi zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Do przerwy utrzymywało się prowadzenie Dortmundu. Po zmianie stron Bayern nadal miał przewagę jednak nie potrafił zamienić tego na gola. Trochę szczęścia i przytomna reakcja Lewandowskiego sprawiły, że Bayern wyrównał stan spotkania.

W końcówce spotkania karnego na bramkę zamienił Arjen Robben i to Bawarczycy cieszyli się z końcowego zwycięstwa 2:1.

Autor: Grzesiek Hetman