Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Totolotek nowym sponsorem Jagiellonii Białystok

Totolotek nowym sponsorem Jagiellonii Białystok

0

Naziemny bukmacher- Totolotek S.A został dziś nowym sponsorem Jagiellonii Białystok! Umowa z firmą została zawarta na rok z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

– Z dużą radością i oczekiwaniami podejmujemy współpracę z tak zacną i cieszącą się uznaniem firmą bukmacherską, jaką jest Totolotek. Jest to początek współpracy, liczymy więc na to, że zarówno w wymiarze ilościowym, jak i jakościowym współpraca będzie rozszerzana. Mamy nadzieję, że korzyści z tej współpracy będą przekładały się na wymierne efekty zarówno wizerunkowe, jak i ekonomiczne dla obu stron, co w przypadku Jagiellonii Białystok może skutkować także jeszcze lepszymi wynikami sportowymi – powiedział Jerzy Paszkowski Wiceprezes ds. Strategicznych Jagiellonii Białystok.

– Totolotek to jedna z największych legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Najbardziej bogata oferta zakładów i największy wachlarz produktowy spośród legalnie działających firm na rynku Polskim w tej branży, a od października 2013 także pełna oferta w Internecie. Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z klubem Jagiellonia Białystok. Podpisanie tej umowy jest kontynuacją projektu wsparcia dla polskiego sportu przez spółkę Totolotek w ramach umów sponsoringowych. Liczymy że współpraca z tym klubem będzie się rozwijać i zakres świadczeń będzie sukcesywnie rozszerzany z korzyścią zarówno dla Jagiellonii jak i dla Totolotka – mówi Adam Lamentowicz Prezes Zarządu Totolotek S.A.

Autor: Damian Wilary