Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Trałka z nowym kontraktem!

Trałka z nowym kontraktem!

0

Pomocnik Kolejorza, Łukasz Trałka podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań. Obecny miał wygasnąć w czerwcu 2015 roku, ale obie strony doszły do porozumienia i Trałka zostanie w Poznaniu na kolejne 3 lata z opcją przedłużenia o jeszcze jeden rok. 

– To bardzo dobra wiadomość. Dzięki temu zyskujemy stabilność w środku pola. Łukasz jest bardzo ważnym ogniwem w mojej koncepcji. Chcę na nim się oprzeć w przyszłości i cieszy mnie fakt, że zostanie z nami na długie lata – uważa trener Lecha Poznań Maciej Skorża.

Pomocnik trafił na Bułgarską latem 2012 roku z Polonii Warszawa i praktycznie od razu wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce. Łukasz Trałka wystąpił w 88 spotkaniach w barwach “Poznańskiej Lokomotywy” w których zdobył 3 bramki i obejrzał aż 29 żółtych kartek.

– W momencie, gdy dostałem propozycję z klubu, to wiedziałem, że nie będzie problemów z porozumieniem się. Klub mnie chciał, ja chciałem bardzo zostać i rozmowy potoczyły się bardzo szybko. Cieszę się, że dalej będę częścią tego wielkiego projektu i mam nadzieję, że w końcu wywalczę z Lechem trofea – mówi Łukasz Trałka.

Bardzo możliwe jest, iż Łukasz Trałka zakończy karierę w Lechu, gdyż jak wypełni kontrakt do końca będzie miał już 35 lat, więc będzie u schyłku kariery.

– Nie wykluczam takiej możliwości. To dobry wiek na zakończenie kariery i może się tak zdarzyć. Wszystko będzie jednak zależało od mojego zdrowia i formy fizycznej. To będą decydujące czynniki – nie kryje defensywny pomocnik Lecha.