Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Trwa przedsprzedaż biletów na mecze z Sandecją i Legią!

Trwa przedsprzedaż biletów na mecze z Sandecją i Legią!

0

W Strefie Miedzi w Galerii Piastów oraz w serwisie miedz.kupbilety.pl trwa przedsprzedaż biletów na sobotni mecz Miedzi z Sandecją Nowy Sącz (godz. 20.00). Do piątku bilety będą sprzedawane w promocyjnej cenie. Przypominamy, że jednocześnie prowadzona jest sprzedaż karnetów na całą rundę jesienną, które uprawniają także do wejścia na stadion na hitowy pojedynek Miedzi z Legią Warszawa w 1/16 finału Pucharu Polski!

Trwa przedsprzedaż biletów na sobotni mecz Miedzi z Sandecją (godz. 20.00) w 4. kolejce rozgrywek I ligi. Zakup wejściówek w przedsprzedaży to oszczędność pieniędzy, bo są one tańsze niż w dniu meczu. Bilet na trybunę A kosztuje 18 zł, na trybunę B – 13 zł, na trybunę C – 10 zł, a na sektor rodzinny – 20 zł. Warto nabyć bilety wcześniej i nie czekać do ostatniej chwili, bo dodatkowo dzięki temu można uniknąć kolejek przy kasach w dniu meczu. Bilety w promocyjnej cenie można także nabyć do czwartku w serwisie miedz.kupbilety.pl (warunkiem jest posiadanie profilu w elektronicznej bazie kibiców).

Jednocześnie cały czas trwa sprzedaż karnetów na całą rundę jesienną. Przypomnijmy, że ich posiadacze mają zagwarantowane miejsce na stadionie na hitowy pojedynek Pucharu Polski, w którym 24 września Miedź podejmie w Legnicy Legię Warszawa!

CENNIK KARNETÓW – JESIEŃ 2014:
Trybuna A – 100 zł
Trybuna B – 70 zł
Trybuna C – 50 zł
Sektor rodzinny – 120 zł
Sektor VIP – 500 zł
* Jednorazowy koszt wyrobienia Karty Kibica Miedzi to 10 zł.
Dotychczas wydane Karty Kibica zachowują ważność.

CENNIK BILETÓW:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A: 18 zł
Trybuna B: 13 zł
Trybuna C: 10 zł
Sektor rodzinny: 20 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A: 23 zł
Trybuna B: 18 zł
Trybuna C: 15 zł
Sektor rodzinny: 25 zł

GDZIE KUPIĆ?

Sprzedaż karnetów i biletów na rundę jesienną jest prowadzona w Strefie Miedzi, którą znajdziecie w nowej aranżacji i nowym miejscu – na I piętrze Galerii Piastów, obok kina Helios. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Do czwartku przedsprzedaż biletów na mecz z Sandecją w promocyjnych cenach jest także prowadzona w serwisie miedz.kupbilety.pl Przez cały czas można tam również kupić karnety. Zapraszamy!

Źródło: Miedź Legnica