Strona główna Piłka nożna Ustronianka sponsorem kadry

Ustronianka sponsorem kadry

0

PZPN poinformował, że Ustronianka dostała tytuł “Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski”.

Polski Związek Piłki Nożnej podpisał umowę z Ustronianką dotyczącą sponsorowania naszej reprezentacji podczas eliminacji do EURO 2016 i na czas turnieju finałowego.

– Jesteśmy polską firmą, która od wielu lat wspiera polskich sportowców i cieszymy się, że dzięki podpisanej umowie możemy aktywnie uczestniczyć w sukcesach naszej Drużyny Narodowej – powiedział właściciel firmy Michał Bożek.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać sponsora z tak długą i bogatą tradycją. W naszej piramidzie sponsorskiej Ustronianka jest ostatnim podmiotem, który uzyskał tytuł Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski. Jesteśmy przekonani, że sponsorowanie drużyny narodowej przyniesie Ustroniance wiele korzyści, które przełożą się na dalszy dynamiczny rozwój firmy oraz rozpoznawalność marki Ustronianka – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Na mocy umowy Ustronianka otrzymała prawo do posługiwania się tytułem „Oficjalnego Sponsora Piłkarskiej Reprezentacji Polski”. Może też wykorzystywać oficjalny logotyp Reprezentacji Polski we własnych działaniach marketingowych. Logotyp firmy pojawi się również na reklamach podczas meczów kadry, które będą rozgrywane w Polsce, a także na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej PZPN czy na zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych.