Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa We Wrocławiu pogoń za Legią!

We Wrocławiu pogoń za Legią!

0

Już dziś o 15:30 we Wrocławiu rozegrany będzie szlagier tej kolejki T-Mobile Ekstraklasy! Miejscowy Śląsk zmierzy się na własnym stadionie z próbującym gonić czołówkę Lechem Poznań.

Zarówno podopieczni Waldemara Pawłowskiego jak i Macieja Skorży imponują ostatnio formą. Ostatnie pięć meczów to w przypadku śląska 4 zwycięstwa i remis, z kolei “Kolejorz” zanotował 3 wygrane i 2 remisy. Dodajmy do tego awans do ćwierćfinału Pucharu Polski, mimo męczarni z obu stron (Śląsk po dogrywce pokonał Stal Stalowa Wola, a Lecha również po dodatkowych 30 minutach gry Jagiellonię). To wszystko daje nam nadzieję na bardzo atrakcyjne widowisko we Wrocławiu!

Jedynym zmartwieniem Macieja Skorży mogą być kontuzje w jego zespole. Po ostatnim spotkaniu ze składu wypadł również dochodzący ostatnio do formy Keita.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań / nd. 02.11.2014 godz. 15.30
Przewidywane składy:
Śląsk Wrocław: Pawełek – Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu Paraiba – Hateley, Danielewicz – Flavio Paixao, Mila, Pich – Machaj.
Lech Poznań: Gostomski – Wołąkiewicz, Arajuuri, Bednarek, Douglas – Linetty, Trałka – Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski – Sadajew.
Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).