Strona główna Piłka nożna Wenger o transferze Bielika :” Jesteśmy daleko od porozumienia”

Wenger o transferze Bielika :” Jesteśmy daleko od porozumienia”

0

Trener Kanonierów Arsene Wenger dał znak ,iż jest zainteresowany pozyskaniem młodego Polaka ,lecz do transferu jeszcze daleko.

Od paru tygodni media łączą szesnastolatka z Legii Warszawa – Krystiana Bielika z Arsenalem . Dzisiejszy wywiad z menadżerem Arsenalu dał do zrozumienia ,że nie są to tylko plotki ! Francuz wyraził zainteresowanie Polakiem – “Tak, to prawda ,że interesujemy się Bielikiem “. Jednak saga o transferze będzie jeszcze trwała ,ponieważ trener Kanonierów wyznał ” Zdradziłem wam pewną informację ,widzicie ! Prawdą jest jednak ,że do porozumienia jeszcze daleko “.

Według zarówno brytyjskich jak i polskich mediów Bielik miał być pierwszym wzmocnieniem w zimowym okienku transferowym . Arsenal oferował 1,6 mln funtów ,a Legia  żądała kwoty w okolicach 2 mln funtów. Defensywny pomocnik ma otrzymywać 8 tysięcy funtów miesięcznie ,a jego warunki kontraktu mają być już uzgodnione. W Anglii porównuje się go do samego Patricka Vieiry i przewidują mu kluczową rolę w Arsenalu Londyn.