Strona główna Piłka nożna WeszłoKryzja, czyli absurd goni absurd!

WeszłoKryzja, czyli absurd goni absurd!

0

Jak ktoś kiedyś powiedział „hipokryzja to jedna z najpopularniejszych chorób”. Mistrzami hipokryzji od dzisiaj stał się portal weszlo.com
Portal, który naprawdę prężnie działa i ma w swojej ofercie codziennie wiele ciekawych tekstów. Niestety z taką łatwością jak przychodzi im pisanie bardzo dobrych artykułów z taką samą łatwością przychodzi im krytykowanie różnych postaci za to, że ci jak chorągiewka zmieniają swoje zdanie. Ostatnim przykładem takiego zachowania była jakże wielka nagonka na Jerzego Dudka, który co wypowiedź zmieniał zdanie na temat klubu, w którym dalszą karierę powinien kontynuować Robert Lewandowski.

Niestety wczoraj weszło zafundowało nam „pieśń chwalebną” zaadresowaną do Adama Nawałki, a my chcielibyśmy przypomnieć kilka bardzo ciekawych wypowiedzi na temat naszego trenera, które przeczytać można na ich portalu. Bo nie jest tajemnicą, że do meczu z Niemcami, przy każdych powołaniach, powstawały stosy słów delikatnie mówiąc bardzo nieprzychylne Adamowi Nawałce i raz po raz byliśmy świadkami nawoływania do zwolnienia selekcjonera.

“Nawałka stał się kolejnym gościem, który jako selekcjoner jeszcze na dobre nie zaczął, a już nie możemy się doczekać, aż skończy. Panie, przestań pan błaźnić tę kadrę, ten urząd, przeproś grzecznie i wracaj do Górnika”

“Mieliśmy plan, aby dać Nawałce czas aż do meczów o punkty, już widzimy, że z tego planu nici i raczej nie będzie to trener, za którego serdecznie trzymać będziemy kciuki. W sumie to chyba już oczekujemy, aż powinie mu się noga i posadę przejmie ktoś poważniejszy.”

Natomiast wczoraj możemy już przeczytać:

„Chyba wszyscy pamiętamy jeszcze ton publicznej debaty, która odbyła się po zwolnieniu Waldemara Fornalika. Wielu krzyczało, że jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie zatrudnienie zagranicznego fachowca, który stanie się autorytetem dla piłkarzy. Tylko gruba ryba, koniec kropka! Bez względu na koszta! W innym przypadku – „chuj, dupa i kamieni kupa”! Nie będziemy przytaczać konkretnych nazwisk (zarówno trenerów, jak i krzykaczy), mniejsza z tym, ale mamy małą satysfakcję, że nie wzięliśmy udziału tej farsie.
Nawet broniliśmy tej kandydatury, pisząc, że miejsce urodzenia nic nie znaczy, że Nawałka ma doświadczenie, zarówno z kariery piłkarskiej, jak i szkoleniowej, a – przede wszystkim – że posiada cechy charakteru, które pozwalają zakładać, że nie będzie to bis po Fornaliku. A tym bardziej,po Franciszku Smudzie.”

Ładnie to tak udawać strażników moralności? Hipokryzja jak się patrzy!