Strona główna Piłka nożna Tak dziś grano w “naszej” grupie!

[WIDEO] Tak dziś grano w “naszej” grupie!

0

Dziś rozegrano 4. kolejkę spotkań “polskiej” grupy. W najważniejszym dla nas spotkaniu “Biało-czerwoni” rozgromili na wyjeździe Gruzinów aż 4:0, a bramki strzelali odpowiednio: Glik, Krychowiak, Mila i Milik. Zobacz jak podopieczni Adama Nawałki uporali się z rywalem!

http://www.dailymotion.com/video/x2a77pp_georgia-poland-0-4-full-hihglights-polski-komentarz_sport

W drugim dzisiejszym meczu Niemcy mierzyli się z outsiderem grupy D, czyli Gibraltarem. Skazani na klęskę południowcy jednak wcale nie przegrali tak sromotnie, a co więcej, byli bliscy strzelenia honorowej bramki mistrzom świata!

http://www.dailymotion.com/video/x2a7jar_germany-vs-gibraltar-4-0-full-highlights-14-11-2014-euro-2016-qualification-hd_sport

W ostatnim spotkaniu mieliśmy do czynienia z wyspiarskim szlagierem! Naprzeciw sobie stanęła bowiem Szkocja i Irlandia! Dla nas najlepszym wynikiem byłby remis, ale niestety to Szkoci uporali się z rywalem po pięknej akcji z…rzutu rożnego, który możecie zobaczyć poniżej!

http://www.dailymotion.com/video/x2a7m5i_scotland-vs-ireland-1-0-full-highlights-14-11-2014-euro-2016-qualification-hd_sport