Wisła pewnie pokonała Górnik Łęczna!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:46
22 lis 2014, 17:22

Wisła Kraków po dobrym spotkaniu pokonała na własnym stadionie beniaminka T-Mobile Ekstraklasy- Górnik Łęczna 2:0!

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla “Białej Gwiazdy”, która już w 14. minucie objęła prowadzenia za sprawą Rafała Boguskiego, któremu po ładnej akcji asystował Mariusz Stępiński. W pierwszej odsłonie jeszcze poza dwiema żółtymi kartkami dla piłkarzy gości nic ciekawego się nie działo.

W drugiej połowie obraz gry znacznie się nie zmienił. To podopieczni Franciszka Smudy dominowali na placu gry nie pozwalając piłkarzom z Łęcznej na dojście do głosu. W ostatnich minutach gospodarze postawili na kontrataki, które były jednak bardzo nieporadne. Szanse na wyrównanie przekreśliła czerwona kartka, którą na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry otrzymał Lukas Bielak,  a chwilę później dobijający cios wykonał Sarki po asyście Pawła Brożka!