Wisła zwycięska w sparingu

24 sty 2015, 15:12

Wisła Kraków wygrała z MFK Rużomberok 2:1.

Piękną bramką z za pola karnego w 34. minucie popisał się Dariusz Dudka. W 77. minucie gola samobójczego niefortunnie strzelił Piotr Żemło. Zwycięstwo zespołowi z Krakowa w 84. minucie dał Donald Guerrier.

MFK Rużomberok to 11. drużyna słowackiej ligi ekstraklasy. To był drugi sparing Wisły podczas przygotowań do rundy wiosennej. W pierwszym meczu drużyna Franciszka Smudy wygrała z Piastem Gliwice 2:0.

Wisła Kraków – MFK Rużomberok (1:0)
1:0 – Dudka 34′
1:1 – Żemło (sam.) 77′
2:1 – Guerrier 84′

Skład Wisły: Michał Buchalik (46′ Gerard Bieszczad) – Łukasz Burliga (56′ Szymon Witek), Arkadiusz Głowacki, Piotr Żemło, Maciej Sadlok – Rafał Boguski (46′ Donald Guerrier), Alan Uryga, Dariusz Dudka (46′ Łukasz Garguła), Semir Stilić (65′ Emmanuel Sarki), Maciej Jankowski – Paweł Brożek (65′ Mariusz Stępiński).