Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Wolski i Furman znowu w Legii?!

Wolski i Furman znowu w Legii?!

0

Bardzo prawdopodobne, że w styczniu Legia sprowadzi z powrotem Rafała Wolskiego i Dominika Furmana. Potwierdził to nawet sam Prezes Wojskowych, Bogusław Leśnodorski. 

Rafał Wolski grając w Legii prezentował imponującą formę i to właśnie w zespole Wojskowych został wypromowany na gwiazdę. Jednak po przejściu do Fiorentiny znacznie obniżył loty. Nie zdołał się on przebić do pierwszego składu włoskiej ekipy. Wiola w trosce o rozwój zawodnika wypożyczyła go do Bari. Jednak i tam Polak ma problemy z załapaniem się do składu. Pomocnik do tej pory rozegrał tylko siedem spotkań, a zaledwie jedno było w pełnym wymiarze czasowym.

O możliwości jego powrotu do stołecznego klubu spekulują już włoskie media. Wychodzi na to, że nie bez przyczyny.

– Zamierzam zadzwonić do Rafała Wolskiego i dowiedzieć się jak by wyglądała sprawa jego powrotu – powiedział Leśnodorski.

Gdyby tego było mało, Leśnodorski ma zatelefonować również do Dominika Furmana. Były pomocnik Legii do przejściu do Tuluzy kompletnie zaginął. Trzeba sięgnąć daleko w pamięć, żeby przypomnieć sobie kiedy ostatnio grał w spotkaniu o stawkę.

– Możliwe, że będziemy też rozmawiać z Dominikiem Furmanem, ale decyzja należy do sztabu trenerskiego i naszych skautów – dodał Leśnodorski.

W styczniu więc możliwe są wielkie powroty do Legii. Dobrze bo czeka ich ciężki bój z Ajaxem w Lidze Europy.