Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Zaur Sadajew przesunięty do rezerw!

Zaur Sadajew przesunięty do rezerw!

0

Stało się to co chyba musiało się stać. Władze Lechii Gdańsk postanowiły przesunąć napastnika- Zaura Sadajewa do rezerw gdańskiego klubu!

Jest to spowodowane zachowaniem Czeczena w ostatnim meczu ligowym z Lechem Poznań. Najpierw napastnik otrzymał jedną żółtą po czym jeszcze w pierwszej połowie zdążył “wywalczyć” czerwony kartonik! Jakby tego było mało zaczął awanturować się z sędzią technicznym spotkania oraz kamerzystą!

Takie zachowanie nie mogło mu ujść na sucho i poza wyrzuceniem z pierwszej drużyny do odwołania otrzymał również karę finansową, która jak podaje rzecznik prasowy Lechii jest dotkliwa.

– Jej wysokości nie podajemy, ale mogę zdradzać, że jest dotkliwa. Natomiast przesunięcie do drugiej drużyny będzie obowiązywało do odwołania – powiedział rzecznik prasowy Lechii Michał Lewandowski.

To nie pierwszy przypadek, kiedy to gdański klub karze w tym sezonie swojego zawodnika . Wcześniej za nieprzykładanie się do swojej pracy również do zespołu rezerw został zesłany Serb- Danijel Aleksić.

Autor: Damian Wilary

Foto: Lechia.pl- oficjalna strona Lechii Gdańsk