Zawodnicy polskiej ekstraklasy w eliminacjach do Mistrzostw Europy

8 wrz 2014, 23:27

W rozegranych dziś meczach eliminacji do Mistrzostw Europy 2016 oraz Młodzieżowych Mistrzostw Europy 2015 mogliśmy zobaczyć znajomych z T-Mobile Ekstraklasy.

Zawodnik Górnika Łęczna Fedor Černych zagrał 90 minut w reprezentacji Litwy. Jego drużyna pokonała na wyjeździe San Marino 2:0. Ponadto na ławce rezerwowych mecz spędzili:  Emilijus Zubas (GKS Bełchatów) iVytautas Černiauskas (Korona Kielce).

W meczu Łotwa – Szwajcaria (1:7) eliminacji  udany występ zaliczył Darko Jevtić. Pomocnik Lecha Poznań trafił dwa razy do siatki rywali. Oba gole zdobył po rzutach karnych w 5. i 60. minucie.

Od 84. minuty Ondrej Duda z Legii Warszawa zagrał w młodzieżówce Słowacji. Jego reprezentacja wygrała z Holandią 1:0 i zapewniła sobie awans.

Autor: Przemysław Marciniak