Zwycięstwa Wisły i Arki w I Lidze!

22 lis 2014, 19:34

Wisła Płock pokonała MKS Bytovię 2:1. Arka Gdynia wygrała taką samą różnicą bramek z Dolcanem Ząbki.

Wisła Płock pokonała MKS Bytovię 2:1. To zwycięstwo pozwoliło zawodnikom z Płocka awansować na 1 miejsce w tabeli I Ligi. Pozostaną tam przynajmniej do jutra, kiedy to Termalica rozegra swój mecz. Wiślacy narzucili rywalom swoje tempo gry co przyniosło efekt w postaci bramki Janusa w 13 minucie. Goście odpowiedzieli bramką Bajicia. Ostateczny wynik spotkania ustalił Hiszpański, i zapewnił Wiśle 3 punkty.

Arka Gdynia, mimo słabego początku pokonała na własnym boisku Dolcan Ząbki 2:1. Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła żadnej bramki. Druga zaś rozpoczęła się na korzyść gości, którzy objęli prowadzenie w 57 minucie. Bramkę zdobył Łuszkiewicz. Gdynianie 10 minut później doprowadzili do remisu za sprawą gola Wardzińskiego. Wynik meczu ustalił Łukasiewicz.