Anderlecht z Teodorczykiem w składzie wygrywa i ma mistrzostwo na wyciągnięcie ręki!

23 kwi 2017, 19:59

RSC Anderlecht z Łukaszem Teodorczykiem w składzie pokonało na własnym stadionie Club Brugge 2:0 w meczu 4. kolejki grupy mistrzowskiej Jupiler League i mistrzostwo Belgii ma na wyciągnięcie ręki!

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie w 21. minucie. Asystę wielkiego brukselskiego talentu, Youriego Tielemansa wykorzystał Leander Dendoncker. 13 minut później było już 2:0. Ponownie kluczowe podanie zaliczył 19-letni Belg, a gola ustalającego wynik spotkania strzelił senegalski obrońca, Kara Mbodji.

W 39. minucie żółty kartonik po szamotaninie otrzymał Łukasz Teodorczyk, a następnie w 74. minucie został zmieniony przez Szweda, Isaaca Thelina.

W tabeli Jupiler League Anderlecht ma już osiem punktów przewagi nad drugim Gentem i dziewięć właśnie nad Club Brugge.