Strona główna Piłka nożna Anglicy pokonali Słowację. Co to znaczy dla Polski?

Anglicy pokonali Słowację. Co to znaczy dla Polski?

0
PODZIEL SIĘ

Reprezentacja Anglii do lat 21 pokonał w pierwszym dzisiejszym meczu młodzieżowych mistrzostw Europy Słowację 2:1 po bardzo emocjonującym spotkaniu. Co to oznacza dla „Biało-czerwonych”?

Drużyna Marcina Dorny może być zadowolona z takiego wyniku, ponieważ zachowała realne szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie A. Jedyny wymóg? Tylko i aż zwycięstwa ze Szwecją i Anglią oraz liczenie, że Słowacy w ostatnim meczu nie pokonają reprezentację „Trzech Koron”.

Początek dzisiejszego meczu należał niespodziewanie jednak dla naszych południowych sąsiadów. Prowadzenie Słowacji w 23. minucie dał Martin Chrien, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Rusnaka.

Anglicy wyrównali dopiero w drugiej połowie. Najpierw w 50. minucie z najbliższej odległości Adriana Chovana pokonał Mawson, a 10 minut później zwycięstwo „Synom Albionu” zapewnił po asyście Jamesa Warda-Prowse’a pomocnik Southampton, Nathan Redmond.

W tabeli grupy A z czterema punktami prowadzą Anglicy. Trzy „oczka” mają Słowacy, z kolei Szwedzi i Polacy swój drugi mecz rozegrają o 20:45.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDariusz Mioduski zabrał głos ws. transferu Bärkrotha!
Następny artykułOFICJALNIE: Urugwajski pomocnik w Wiśle Płock!
Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na...szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!

Komentarze