Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Dariusz Mioduski zabrał głos ws. transferu Bärkrotha!

Dariusz Mioduski zabrał głos ws. transferu Bärkrotha!

0
PODZIEL SIĘ

Od wczoraj w mediach mamy do czynienia z dyskusją na temat transferu szwedzkiego skrzydłowego Nicklasa Bärkrotha. Początkowo wydawało się, że sześciokrotny reprezentant Szwecji trafi do Legii Warszawa, ostatecznie wylądował w Poznaniu, gdzie podpisał aż czteroletni kontrakt!

Głos w tej sprawie zabrał również prezes mistrzów Polski, Dariusz Mioduski, który dla oficjalnej strony Legii Warszawa powiedział, że Legia, mimo przeciwnego zdania wielu dziennikarzy nigdy nie zabiegała o pozyskanie Bärkrotha…

– Przede wszystkim chcę jasno powiedzieć, że nie było tematu transferu Nicklasa Barkrotha. Nigdy nie był nawet na żadnej naszej liście  – powiedział prezes.

– Jesteśmy dobrze przygotowani do tego okienka transferowego, mamy listę zawodników, z którymi rozmawiamy. Pojawiają się plotki i spekulacje, ale w większości nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością – dodał Mioduski.

Źródło: Własne/Legia.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOFICJALNIE: Znamy składy na mecz Polska – Szwecja!
Następny artykułAnglicy pokonali Słowację. Co to znaczy dla Polski?
Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na...szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!

Komentarze