Kędziora gra, Dynamo Kijów gromi

3 gru 2017, 23:17

Dynamo Kijów rozgromiło FK Mariupol aż 5-1. Pełne 90 minut w barwach „chluby Ukrainy” rozegrał Tomasz Kędziora.

Wynik spotkania w 27. minucie otworzyli goście za sprawą trafienia Sergieya Bolbata. Dynamo nie złożyło jednak broni i już minutę później cieszyło się z wyrównania. Na listę strzelców wpisał się Denis Garmash. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, Viktor Tsigankov pokonał golikpera Mariupolu i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

W 75. minucie gospodarze „ukąsili” po raz kolejny. Gola na 3-1 zdobył Junior Moraes, który dziewięć minut później miał już na swoim koncie dwie bramki . Kropkę nad „i” postawił w 90. minucie Derlis Gonzalez, kończąc tym samym „męki” rywala.

Całe spotkanie oprócz Tomasza Kędziory rozegrał również inny, były zawodnik poznańskiego Lecha – Tamas Kadar.

Dynamo Kijów 5-1 FK Mariupol