[WIDEO] LM: Kolejny dobry występ Rzeźniczaka i pewny awans Karabachu

18 lip 2017, 21:54

Jakub Rzeźniczak zaliczył swój drugi oficjalny mecz w barwach Karabachu Agdam i drugi zwycięski. Tym razem mistrzowie Azerbejdżanu wygrali na wyjeździe z gruzińską Samtredia 1:0 i zapewnili sobie awans do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów!

Były kapitan warszawskiej Legii rozegrał pełne 90 minut i był bardzo pewnym punktem defensywy Azerów. Jedyną bramkę meczu w 22. minucie zdobył również nowy nabytek Karabachu i ponadto były pomocnik Wisły Kraków, Wilde-Donald Guerrier, dla którego było to drugie trafienie w nowej drużynie.

W kolejnej fazie rozgrywek ekipa Rzeźniczaka i Guerriera zmierzy się z ze zwycięzcą dwumeczu Kukesi – Sheriff Tiraspol. Pierwszy mecz na własnym terenie wygrali mistrzowie Mołdawii 1:0.